मन्टेश्वरी दिदीवहिनी क्लवद्धारा लक्ष्मी मा.वि.मा ३० हजार रुपैयाँ बरावरको सहयोग

सिटी पोखरा डेक्स
  • ख-
  • ख+

पोखरा ।
मन्टेश्वरी दिदीवहिनी क्लव पोखराले पोखरा २६ मा रहेको लक्ष्मी मा.वि.लाई ३० हजार रुपैयाँ बरावरको १२५ वटा चकटी सहयोग गरेको छ । लक्ष्मी मा.वि. बाल विकास कक्षा लगायत कक्षा १, २ र ३ मा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुलाई विद्यालयमा अध्ययन गर्दा वसाईमा सहज होस भनी क्लवले चकटी सहयोग गरेको क्लवकी अध्यक्ष रेखा जि.सीले बताईन् ।

आफूले सोही विद्यालयमा अध्यापन गर्दै आएकी जि.सीले विद्यार्थीहरुको बसाईमा असहजता भएको महसुस गरी क्लवको तर्फबाट सहयोग गरेको बताईन् ।

विद्यालयका प्रधानाध्यापक जगन्नाथ अधिकारीले विद्यालयको आवश्यकतालाई बुझि सहयोग गरेकोमा सहयोगी क्लवलाई धन्यवाद दिदै चकटीको सही उपयोग गर्ने प्रण गरे ।

विद्यालय व्यवस्थावन समितिका सदस्या तिलकशाली सापकोटा सहयोगी मनहरुप्रति आभार व्यक्त गरे । २०६८ सालमा स्थापना भएको यस दिदीबहिनी क्लवमा १५ जना आवद्ध छन् । क्वलले आवश्यकताका आधारमा समय समयमा सामाजिक कामहरु गर्दै आएको छ ।

 

कुनै सल्लाह, सुझाव वा प्रतिकृयाको लागि citypokhara.com@gmail.com मा इमेल पठाउन सक्नुहुन्छ ।
प्रतिक्रिया दिनुहोस्